Pristatymas / grąžinimas

Knygos pasirinkimas

Jeigu ieškote tam tikros knygos, galite įvesti knygos pavadinimą arba autorių į paieškos lauką ir pasirinkti iš pateikto sąrašo. Jeigu tiesiog domina knygos ir dar tiksliai nežinote, ką norėtumėte įsigyti, galite naudotis mūsų katalogu. Jis suskirstytas pagal įvairias temas: dizainas, tapyba, teorija, fotografija, žurnalai, „zinai“ ir t.t.

Jeigu neradote tam tikros knygos, galite susisiekti su mumis ir mes pasistengsime rasti ieškomą knygą.

Knygos įdėjimas į krepšelį

Radus tinkamą knygą, ją reikia įsidėti į krepšelį. Tai padaryti galite paspaudę mygtuką „Pirkti“, esantį po knyga. Paspaudus knyga įdedama į krepšelį. Tada Jūs galite arba pirkti knygą, arba toliau ieškoti kitų, kurias irgi galėsite įsidėti į krepšelį. Krepšelio talpa nėra ribojama.

Krepšelio peržiūra

Peržiūrėti krepšelio turinį galite paspaudę kairėje pusėje esantį mygtuką „Prekių krepšelis“. Čia rasite visą informaciją apie išsirinktas prekes: knygų pavadinimus, kiekius, kainas. Iš čia galite pradėti pirkti knygas arba toliau naršyti puslapį, naršant knygos krepšelyje išliks.

Knygų pirkimas

Išsirinkę knygas ir norėdami jas užsisakyti, prekių krepšelyje paspauskite mygtuką „Formuoti užsakymą“. Atsidarys langas, kuriame reikės pasirinkti tarp:

„Registruotis ir atsiskaityti“ – pasirinkite šį variantą, jeigu norite užsiregistruoti mūsų tinklalapyje ir pirkti. Užsiregistravus Jūsų duomenys bus išsaugoti. Perkant kitą kartą Jums tereikės prisijungti prie sistemos.

„Prisijungti“ – pasirinkite šį variantą, jei jau esate užsiregistravę mūsų tinklalapyje.

„Atsiskaityti kaip svečiui“ – pasirinkite šį variantą, jeigu norite įsigyti knygas neužsiregistravę. Čia Jums tiesiog reikės suvesti pristatymui reikalingą informaciją.

Mokėjimas

Įrašę reikiamą informaciją ir peržiūrėję krepšelį galite sumokėti už knygas. Galite pasirinkti tarp dviejų mokėjimo būdų:

Mokėjimas banko pavedimu – patvirtinę užsakymą Jūs gausite pranešimą su banko rekvizitais, kur reikia pervesti sumą už knygas. Gavus mokėjimą Jums bus išsiųstos knygos.

Mokėjimas per elektroninę bankininkystę – pasirinkus šį variantą atsidarys langas, kuriame reikės pasirinkti banką, prisijungti prie el. bankininkystės sistemos ir joje sumokėti už knygas. Mes iš karto gauname pranešimą apie Jūsų mokėjimą ir išsiunčiame knygas. Jūs taip pat gaunate mokėjimo patvirtinimą.

Užsakymo patvirtinimas ir knygos pristatymas

Sumokėję už knygas Jūs gausite užsakymo patvirtinimą (jeigu naudojate el. bankininkystę,  patvirtinimą gausite iš karto, jeigu mokėjote pavedimu – per 2 dienas). Po užsakymo patvirtinimo Jums bus pristatytos pasirinktos knygos.

Pristatymas

Knygas galima atsiimti iš mūsų ofiso Latako g. 3 Vilniuje. Šį atsiėmimo būdą galite nurodyti formuodami užsakymą. PASTABA: užsakymo perdavimo laikas su klientu derinamas individualiai.

Kiti pristatymo būdai:
– registruota siunta Lietuvos paštu. Pristatymo kaina – tuo metu pašto taikomos kainos. Pristatymo trukmė 2–5 darbo dienos. Knygas siunčiame ir į užsienį.
– LP Express paštomatų terminalu. Užsakymo pastaboje nurodykite jums artimiausią paštomato adresą. Pristatoma tik Lietuvoje.

Jei turite klausimų – nedvejokite ir rašykite ar skambinkite.