apie

Artbooks.lt – elektroninis knygynas, kuriame galima rasti meno ir kultūros leidinius išleistus Lietuvoje. 

Kviečiame rinktis leidinius lietuvių ir anglų kalbomis, vizualaus meno, dizaino, kino, scenos meno, teorijos, filosofijos ir kitomis temomis. Mūsų virtualios lentynos nuolatos pildomos leidiniais tiesiai iš spaustuvės, tiek ir seniau išleistais ne mažiau vertingais leidiniais. Jei neradote ieškomos knygos – rašykite info@artbooks.lt ir pasistengsime ją kuo greičiau surasti.

Bendradarbiaujame su daugiau nei 25 leidėjais Lietuvoje, siūlančiais virš skirtingų 200 leidinių. Nekantraujame atrasti naujus Lietuvos leidėjus ir autorius – mielai lauksime jūsų laiškų info@artbooks.lt.

Artbooks.lt taip pat yra nedidelės apimties leidykla, išleidusi keturias knygas. Apie tai – skyrelyje leidyba. 

Artbooks.lt žurnalas – naujienų platforma, patiksianti kultūros ir meno leidinių aktyviam skaitovui ir renginiui lankytojui. Žurnale galima rasti su kultūros ir meno leidyba susijusių renginių sąrašą, išsamesnius tekstus apie leidėjus, redaktorius, rašytojus, bei specialiai Artbooks.lt parengtas menininkų skaitomų knygų rekomendacjas. 

Artbooks.lt, kartu su Artnews.lt ir Echogonewrong.com sudaro šiuolaikinio meno procesų analizei ir sklaidai skirtą platformą.

Artbooks.lt tinklalapio dizaino autorius – Nerijus Rimkus, programuotoja – Giedrė Kavaliūnaitė. 

Artbooks.lt koordinatorė Gustė Grigaliūtė

Rekvizitai banko pavedimams

Pardavėjas: VšĮ „Artnews.lt”
Įmonės kodas: 302330925
Adresas: Bernardinų g. 4-2, Vilnius, 
Banko sąskaita: LT457300010121796423
Bankas: AB „Swedbank”
Banko kodas: 73000