Kava su autore: pokalbis su knygos „Vilkas, bokštas ir bažnyčia. Vilniaus suvenyrai“ sudarytoja Rūta Miškinyte

2023-08-28

Rugpjūčio 29 d., antradienį, 18 val. Vagos knygyne „Draugystė“ (Gedimino pr. 2, Vilnius), kavinės Depeche coffee erdvėje įvyks pokalbis prie kavos puodelio su istorike, knygos „Vilkas, bokštas ir bažnyčia. Vilniaus suvenyrai“ sudarytoja Rūta Miškinyte.

Rūtą kalbins leidyklos LAPAS komunikacijos vadovė Emilija Blockutė, taip pat į pokalbį įsijungti ir klausimus užduoti kvies visus renginio dalyvius.

Su Rūta Miškinyte bus aptariami ne tik suvenyrai ir Vilniaus miesto istorija, bet ir apie knygos sudarymo, rašymo užkulisiai, istorikės darbai ir detektyvai.

Apie knygą:

Suvenyrai – kasdienybėje beveik nepastebimi, dulkių sluoksnį renkantys daikteliai – yra patikimi savo laiko liudytojai. Ši knyga – pirmoji, kviečianti atidžiau pažvelgti į Vilniaus suvenyrus, kurie gali papasakoti apie skirtingas miesto bendruomenes, XX a. pirmos pusės įtampas nepasidalijant Vilniaus, miestą svetimšalių akimis, jo kolonizaciją ir sovietizaciją. Kartu čia pasakojama ir dizaino bei vilnietiškosios kasdienybės istorija nuo XVIII a. vidurio iki mūsų laikų.
Knygoje „Vilkas, bokštas ir bažnyčia“ pristatoma pusantro šimto suvenyrų, o juos lydi linksmos, liūdnos ar kurioziškos istorijos. Geriau suprasti, kaip suvenyrai gimsta ir vis nugula mūsų namų lentynose, padės dailės istorikių straipsniai bei… vienas detektyvinis apsakymas.

0
0 item
Uždaryti
My Cart
Krepšelis tuščias