Kauno fotografijos galerijos leidiniai Vilniaus knygų mugėje

2023-02-21

Vasario 23 d. – 26 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks 23-ioji Vilniaus knygų mugė. Šio renginio metu Kauno fotografijos galerija kvies į pažintį su įvairiais Lietuvos ir užsienio fotografų leidiniais, susitikimus su jų autoriais. Kauno fotografijos galerija savo leidžiamas knygas pristatys 5-ojoje mugės salėje, A14 stende, priešais „Rašytojų kampą“.

Tarp pristatomų leidinių – knyga „Apie bambą“, kurios turinio ir dizaino autorė Ieva Stankutė Knygos meno konkurse pelnė pagrindinę metų premiją. Tame pačiame konkurse dizaineris Tomas Mrazauskas pelnė diplomą už Romualdo Požerskio albumo „Atlaidai“ dizainą (sudarytojas Gintaras Česonis). Mugėje galėsite įsigyti ne tik šį leidinį, bet ir jį papildantį riboto tiražo atspaudą iš „Atlaidų“ serijos.

Kitos naujos mugėje pristatomos knygos – kolektyviniai leidiniai „H – Humanistinės fotografijos samprata“, Žurnalas Kaunui „Į“ nr. 6, Kauno miesto ir rajono kultūros abonentų sąrašas. Taip pat galėsite įsigyti tokių autorių kaip Virgilijus Šonta, Aleksandras Macijauskas, Antanas Sutkus, Indrė Šerpytytė, Rimaldas Vikšraitis, Margarita Matulytė ir kt., bei ukrainiečių fotografų leidinių.

Renginio metu kviečiame užsukti į stende vyksiančius autorių pasirašymus:

Vasario 25 d. 13-14 val. Algimanto Kunčiaus knygų pasirašymas
Vasario 25 d. 15-16 val. Ievos Stankutės knygų pasirašymas
Vasario 26 d. 13-14 val. Ievos Stankutės knygų pasirašymas

Kauno fotografijos galerijos dalyvavimą Vilniaus knygų mugėje iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

0
0 item
Uždaryti
My Cart
Krepšelis tuščias