Gedimino Pranckūno fotografijų knygos „Truputį lėtai. Poco adagio" pristatymas

2024-03-08

Kovo 9 d. 16 val. kultūros komplekso SODAS 2123 kavinėje „Estafetė” (Vitebsko g. 23, Vilnius) vyks Gedimino Pranckūno fotografijų knygos „Truputį lėtai. Poco adagio” pristatymas. Dalyvaus meno kritikė Monika Krikštopaitytė, dizainerė Gailė Pranckūnaitė, fotomenininkas Gintautas Trimakas, knygos autorius. Knygą išleido leidybinė platforma „Ariel Ink”.

„Ši knyga – kūrinys sudėliotas iš fotografijų, kurios tikslingai pajungtos vieningai idėjai. Nebandyta sudėlioti fotografijų albumą apžvelgiantiį tam tikrą kūrybinį etapą, ar pateikti kūrybos retrospektyvą. Naudojant muzikos terminą, tai kontrapunkto forma sukurtas kūrinys.” – rašo Gediminas Pranckūnas.

Anot Monikos Krikštopaitytės „Muzika, manau, pirmiausia reikalinga Pranckūno fotografijai tam, kad įvestų laiko dimensiją, kurią fotografija savo prigimtimi (spragtelint tarsi nukertant praeitį ir ateitį) žudo. Sekdama ir mąstydama Gedimino kūrybą ilgainiui nutariau, kad jos giluminis tikslas yra priliesti visada beišeinantį laiką, gal kartais pamoti jam, gal paimt už parankės ir trumpai palydėti, retkarčiais kartu patylėti po bažnyčios skliautais ar snaudžiančiame prienavyje.”

Dalyviai pasidalins mintimis apie spausdintos fotografijų knygos, ar albumo funkciją ne tik reprezentuojant autorinę kūrybą, bet ir pateikiant tiražuotą kokybišką poligrafinę nuotraukų versiją.

Pristatymo metu knygą bus galimą įsigyti už specialią kainą! Tik grynais 

Reginio organizatorius: leidybinė platforma „Ariel Ink”.

0
0 item
Uždaryti
My Cart
Krepšelis tuščias